GoSmart Domový bezdrôtový videozvonček IP-09C s wifi

S inteligentným zvončekom IP-09C zo série EMOS GoSmart budete mať nepretržitý prehľad o tom, čo sa deje pred vašimi...
175,90 € s DPH/ks
Skladom 1 ks
Môžete mať 29.3.2023
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4031
EAN
8592920117569
Popis produktu
GoSmart Domový bezdrôtový videozvonček IP-09C s wifi

S inteligentným zvončekom IP-09C zo série EMOS GoSmart budete mať nepretržitý prehľad o tom, čo sa deje pred vašimi dverami.

S obojsmernou hlasovou komunikáciou môžete komunikovať  s vítanými aj neželanými návštevníkmi, aj keď ste mimo svojho domova. Upozornenia odoslané na váš mobilný telefón vás budú informovať o pohybe zaznamenanom pred vašimi dverami.

Pokročilou funkciou je možnosť ovládania zámku dverí z mobilnej aplikácie, čo sa vám bude hodiť najmä vtedy, ak budete potrebovať otvoriť dvere počas vašej neprítomnosti.

Inteligentný zvonček IP-09C je vybavený snímačom pohybu, ktorý po zistení pohybu odošle oznámenie s fotografiou návštevníka na váš mobilný telefón. Inteligentná funkcia detekcie ľudí dokáže eliminovať falošné poplachy spôsobené pohybom zvierat alebo vozidiel, takže sa zaznamenávajú len ľudia a ich tváre. 

Súbežne s odoslaním oznámenia sa spustí záznam videa nahraný na kartu microSD alebo cloudové úložisko. Kedykoľvek si môžete prehliadnuť záznam a overiť si, kto bol pred vašimi dverami.

Vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere vám inteligentný zvonček IP-09C umožňuje uskutočniť videohovor s prichádzajúcimi návštevníkmi priamo z vášho mobilného telefónu. V prípade neprítomnosti môžete presmerovať zvoniaceho doručovateľa na suseda s balíkom, požiadať nečakanú návštevu, aby počkala do vášho skorého príchodu, alebo možno upozorniť na podozrivú osobu pohybujúcu sa pred vašimi dverami.

Stretli ste sa niekedy so situáciou, keď si vaše dieťa zabudlo kľúče od domu, kým ste boli v práci? Inteligentný zvonček IP-09C môže ovládať aj zámok dverí a vy môžete vpustiť svoje dieťa alebo člena rodiny dnu pomocou mobilného telefónu!

Starostlivosť o domácnosť vo dne aj v noci? Žiadny problém! Kamera Full HD (1080p) s uhlom záberu 110° zabudovaná do inteligentného zvončeka IP-09C je vybavená megapixelovým snímačom CMOS, ktorý zabezpečuje ostrý obraz bez skreslenia.

Dokonalý obraz osoby pred objektívom za akýchkoľvek svetelných podmienok zabezpečuje podpora nočného videnia na vzdialenosť až 4 m a funkcia IR cut. To vám umožní sledovať, čo sa deje pred vašimi dverami 24 hodín denne.

Odolnosť inteligentného zvončeka IP-09C voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam zaručuje krytá strieška a stupeň krytia IP44.

Obávate sa, že vám niekto inteligentného asistenta ukradne? Nezúfajte! Zvonček je chránený bezpečnostnou upevňovacou skrutkou, ktorá ho upevňuje do nástenného držiaka, a v neposlednom rade aj alarmom proti narušeniu s hlučnosťou 85 dB. Alarm sa aktivuje, keď sa preruší kontakt medzi zvončekom a držiakom, a spoľahlivo odradí každého zlodeja alebo vandala. Túto funkciu môžete v aplikácii EMOS GoSmart aj úplne deaktivovať.

Tlačidlo zvončeka s integrovanou kamerou je napájané z 12 V napájacieho zdroja a po odstránení pôvodného zvončeka môžete na inštaláciu použiť existujúce káble. Vďaka trvalému pripojeniu k zdroju napájania sa nemusíte starať o žiadne nabíjanie ani výmenu batérií.

Na napájanie vnútorného bezdrôtového zvončeka postačia 3 bežné batérie AA s výdržou mnoho mesiacov a nie ste obmedzovaní jeho umiestnením v interiéri.

Po inštalácii na vybrané miesto stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačným systémom Android aj IOS. Počas prevádzky môžete využívať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších inteligentných zariadení kompatibilných s TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

antivandal prevedenie kamerovej jednotky: nie
automatické ukladanie snímok: áno
farba: šedá
ďalšie funkcie:
detekcia pohybu: áno
odporúčaná kabeláž: bez kabeláže
Funkcia WebRTC: áno
hlasová komunikácia: obojsmerná
IR CUT: áno
jazyky aplikácie: EN, SK, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
kompatibilita: EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, IKEA, Otvorený systém
krytie kamerovej jednotky: IP44
maximálny dosvit nočného videnia: 1 meter
maximálny uhol záberu kamery: 110°
montáž: na stenu + na postavenie
možnosť pripojenia prídavných kamier: nie
napájanie kamerovej jednotky: napájací zdroj DC 12 V (súčasťou balenia)
napájanie vnútorného zvončeka: 3× AA (LR6) 1,5 V DC (nie je súčasťou balenia)
nočné videnie: áno
notifikácia do mobilnej aplikácie: áno
obsah balenia: 1× dverná kamerová jednotka, 1× dažďová clona, 1× bezdrôtový zvonček, 1× napájací zdroj, 1× prepojovací kábel, 1× inštalačný materiál, 1× manuál
ochrana proti odcudzeniu: áno
ovládanie hlasovými asistentmi: áno (Amazon Alexa, Google Assistant)
ovládanie pojazdu brány: nie
ovládanie zámkov: áno
počet melódií vnútorného zvončeka: 25
počet tlačidiel kamerovej jednotky: 1
podporované OS: Android, iOS
prenosová frekvencia: 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
prídavný vnútorný zvonček: áno
predajný obal: 1 ks, krabica
protokol: Wi-Fi
regulácia hlasitosti: áno
rozlíšenie kamery: 1 920 × 1 080
rozmer kamerovej jednotky: 149 × 63 × 46 mm
siréna: áno
snímací prvok kamery: 2,69 mm JX-F37
typ produktu: videozvonček
ukladanie na cloud: áno
ukladanie na SD kartu: áno
záručná doba: 2 roky
zdroj súčasťou balenia: áno

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4031
EAN
8592920117569
GoSmart Domový bezdrôtový videozvonček IP-09C s wifi
GoSmart Domový bezdrôtový videozvonček IP-09C s wifi
175,90 € s DPH/ks
Skladom 1 ks
Môžete mať 29.3.2023
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023