GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-15S s wifi

GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-15S s wifi

S inteligentným zvončekom IP-15S z radu EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje za vašimi dverami. S obojsmernou...
159,46 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4032
EAN
8592920118177
Popis produktu
GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-15S s wifi

S inteligentným zvončekom IP-15S z radu EMOS GoSmart budete mať neustály prehľad o tom, čo sa deje za vašimi dverami.

S obojsmernou hlasovou komunikáciou môžete komunikovať s vítanými aj neželanými návštevníkmi, aj keď ste mimo domova. Upozornenia odosielané na mobilný telefón vás budú informovať o zistenom pohybe pred dverami.

Viacero možností napájania zvončeka IP-15S ho robí ideálnym aj na miestach, kde nemôžete použiť existujúce rozvody. Inštalácia a uvedenie do prevádzky sú otázkou okamihu vďaka kompletnému dodávanému príslušenstvu.

Inteligentný zvonček IP-15S je vybavený snímačom pohybu, ktorý po zistení pohybu odošle oznámenie s fotografiou návštevníka na váš mobilný telefón. Inteligentná funkcia detekcie ľudí dokáže eliminovať falošné poplachy spôsobené pohybom zvierat alebo vozidiel, takže sa zaznamenávajú len ľudia a ich tváre. 

Súbežne s odoslaním upozornenia sa spustí nahrávanie videozáznamu na kartu microSD alebo cloudové úložisko. Záznam si môžete kedykoľvek prehliadnuť a overiť si, kto bol pri vašich dverách.

Inteligentný zvonček IP-15S ponúka možnosť videohovorov vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere, čo vám umožní komunikovať a zdieľať informácie s novými návštevníkmi priamo z vášho mobilného telefónu. V čase vašej neprítomnosti môžete presmerovať zvoniaceho doručovateľa na suseda, požiadať nečakanú návštevu, aby počkala na váš skorý príchod, prípadne upozorniť osobu, ktorá sa podozrivo pohybuje pred vašimi dverami.

Domáca starostlivosť vo dne aj v noci? Žiadny problém! Kamera Full HD (1080p) s pozorovacím uhlom 130° zabudovaná v inteligentnom zvončeku IP-15S je vybavená dvojmegapixelovým snímačom CMOS, ktorý zabezpečuje ostrý obraz bez skreslenia.

Dokonalý obraz osoby pred objektívom za všetkých svetelných podmienok zabezpečuje podpora nočného videnia na vzdialenosť až 10 m a funkcia IR cut. Vďaka tomu môžete 24 hodín denne sledovať, čo sa deje pred vašimi dverami.

Nekompromisnú odolnosť inteligentného zvončeka IP-15S proti akýmkoľvek poveternostným podmienkam zaručuje strieška na krytie a stupeň krytia IP65.

Bojíte sa, že vám niekto inteligentného asistenta ukradne? Nezúfajte! Zvonček je chránený bezpečnostnou upevňovacou skrutkou, ktorá ho upevňuje do nástenného držiaka, a v neposlednom rade aj alarmom proti neoprávnenej manipulácii s hlučnosťou 85 dB. Alarm sa aktivuje, keď sa preruší kontakt medzi zvončekom a konzolou, a spoľahlivo odradí každého zlodeja alebo vandala. Túto funkciu môžete v aplikácii EMOS GoSmart aj úplne deaktivovať.

Tlačidlo zvončeka s integrovanou kamerou možno napájať z 6 700 mAh Li-Ion batérie, ktorá zaručuje nepretržitú prevádzku až 10 mesiacov. O nízkej úrovni nabitia vás bude informovať upozornenie, takže nikdy nestratíte spojenie so svojím domovom. Tento spôsob napájania umožňuje inštaláciu tlačidla zvončeka aj na miestach, kde by to inak nebolo možné z dôvodu absencie napájacích káblov.

Po odstránení pôvodného zvončeka môžete použiť aj existujúce káble a napájať z napájacieho zdroja 12-24 V AC. V prípade blízkosti štandardnej zásuvky 220 V je ďalšou alternatívou napájanie pomocou kábla micro USB a napájacieho zdroja.

Na napájanie vnútorného bezdrôtového zvončeka postačia 3 kusy bežných batérií AA s výdržou na mnoho mesiacov a nie ste obmedzení jeho umiestnením v interiéri.

Po inštalácii na vybranom mieste stačí zariadenie pripojiť k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačným systémom Android a IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
podporované OS Android, iOS
nočné videnie áno
uhol záberu kamery 130°
napájanie kamerovej jednotky napájací zdroj DC 5 V/1 A, AC 12~24 V (součástí balení)
napájanie pre vnútorný zvonček 3× AA (LR6) 1,5 V DC (součástí balení)
krytie IP65
hlasová komunikácia obojsmerný
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
ukladanie na kartu SD áno
detekcia pohybu áno
farba biela
rozlíšenie kamery 1 920 × 1 080
rozmer kamerovej jednotky 145 × 57 × 41 mm
počet melódií vnútorného zvona 4+0+0
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
siréna nie
montáž na stenu + na postavenie
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
možnosť pripojenia ďalších kamier nie
maximálny dosvit nočného videnie 10 metrov
antivandal prevedenie kamerovej jednotky nie
ukladanie na cloud áno
zdroj súčasťou balenia áno
typ produktu video zvonček
regulácia hlasitosti áno
dodatočný vnútorný zvonček áno
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
predajný obal 1 ks, krabica
ovládanie pojazdu brány nie
ovládanie zámku nie
ochrana proti odcudzeniu áno
automatické ukladanie obrázkov áno
obsah balenia 1× zvonček, 1× bezdrôtový zvonček, 1× držiak, 1× sada skrutiek, 1× skrutkovač, 1× pin RESET, 1× napájací adaptér, 1× kábel USB, 3× batérie AA LR6 1,5 V, 1× manuál
snímací prvok kamery 3,2 mm, F2,0
protokol Wi-Fi
IR CUT áno
funkcia WebRTC áno
odporúčané zapojenie bez kabeláže

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4032
EAN
8592920118177
GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-15S s wifi
GoSmart Domový bezdrôtový batériový videozvonček IP-15S s wifi
159,46 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023