GoSmart Digitálna termostatická hlavica P5630S ZigBee

GoSmart Digitálna termostatická hlavica P5630S ZigBee

S inteligentnou termostatickou hlavicou P5630S z radu EMOS GoSmart sa nemusíte obávať rastúcich cien energií. Zároveň sa do svojej...
55,94 € s DPH/ks
Skladom 1 ks
Môžete mať 28.2.2024
Skladom externe
Môžete mať 5.3.2024
Výrobca
Objednávkové číslo
em_P5630S
EAN
8592920117613
Popis produktu
GoSmart Digitálna termostatická hlavica P5630S ZigBee

S inteligentnou termostatickou hlavicou P5630S z radu EMOS GoSmart sa nemusíte obávať rastúcich cien energií. Zároveň sa do svojej domácnosti vždy vrátite s teplotou presne podľa vašich predstáv. Riadenie vykurovania na základe GPS, nastavenie teploty pre konkrétny čas a deň, zároveň jednoduchá inštalácia a moderný dizajn. 

Tento široko kompatibilný termostat môžete pohodlne ovládať z telefónu pomocou aplikácie EMOS GoSmart alebo hlasom prostredníctvom Google Assistant a Amazon Alexa.

Vykurovať efektívne! Dosiahnuť maximálnu úsporu nákladov na energiu a zároveň neznížiť tepelný komfort? Inteligentné termostatické hlavice vám v tom pomôžu!

Máte radi ráno teplú kúpeľňu a pred spaním studenú spálňu? S chytrým časovačom si môžete nastaviť teplotu pre konkrétne časy, dni a miestnosti a vždy sa budete cítiť maximálne pohodlne.

Kalibrácia teploty meranej termostatom umožňuje zhodovať teplotu zobrazenú na displeji termostatu s teplotou zobrazenou na inom zariadení, na ktoré ste zvyknutí (napr. teplomer alebo meteostanica).

Smart termostatická hlavica P5630S sleduje polohu vášho mobilného zariadenia a na základe GPS dokáže regulovať teplotu, keď sa nachádzate v blízkosti svojho domova. Keď odídete, zníži teplotu, takže budete mať minimum starostí. Skončíte s drahým a nepríjemným prehrievaním!

Chcete zaspávať v teple a zároveň nerušene? Bezdrôtová hlavica s dômyselne navrhnutým motorom je ideálna na miesta, kde sa vyžaduje ticho.

Je natoľko inteligentná, že má funkciu detekcie otvoreného okna, s ktorou môžete nechať automaticky vypnúť vykurovanie v miestnosti pri jeho otvorení. Senzory na inteligentnej termostatickej hlavici zaznamenajú prudký pokles teploty v okamihu otvorenia okna a po jeho opätovnom zatvorení sa zase vrátia k pôvodnému časovému programu.

Obávate sa, že všetky tieto inteligentné nastavenia prekonajú vaše ratolesti? Žiadny problém! Funkcia detského zámku zabraňuje ovládaniu priamo na hlave, takže budete mať minimum starostí. 

Čím by bola moderná domácnosť bez smart domácich doplnkov? Termostatická hlavica P5630S so svojím nadčasovým dizajnom zapadne do každého interiéru. Okrem toho má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie.

Ďalšou výhodou tohto modelu je ľahko čitateľný displej s veľkými číslicami LED, vďaka ktorým ťažko prehliadnete aktuálnu a nastavenú teplotu. Vďaka podsvietenému displeju ho môžete ovládať aj v noci bez toho, aby ste museli zapínať osvetlenie v miestnosti.

Obávate sa zložitej inštalácie a neviete, ako pripojiť termostatickú hlavicu a jednotlivé káble? Nezúfajte! Inštalácia už nemôže byť jednoduchšia!

Hlavica je určená pre všetky typy bežne dostupných radiátorových ventilov, montáž na ventily so závitom M30 × 1,5 mm. Stačí do hlavice vložiť dve 1,5 V batérie AA, povoliť maticu a odstrániť starú termostatickú hlavicu. Na dokončenie inštalácie ju stačí nasadiť na prednú časť hlavice a utiahnuť. Vo vnútri balenia nájdete najčastejšie používané adaptéry.

Potom stačí zariadenie pripojiť k bráne Zigbee a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre systémy Android aj iOS. Vďaka kompatibilite so službami Amazon Alexa a Google Assistant môžete využívať aj hlasové ovládanie.

Vytvorte si vlastnú smart domácnosť so systémom EMOS GoSmart a ďalšími inteligentnými zariadeniami kompatibilnými so systémom TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

produkt: termohlavica SMART, programovateľná
počet programov 1 užívateľsky nastaviteľný program alebo užívateľsky nastaviteľná teplota (6× za deň)
typ nastavenia teploty 6 teplotných zmien denne
meranie teploty 0 °C až 70 °C, rozlišenie 0,5 °C
nastavenie teploty 1 °C až 70 °C, rozlišenie 0,5 °C
nastaviteľný rozptyl teploty 0,5 °C až 1,5 °C, po 0,5 °C
ochrana proti zamrznutiu áno
funkcia ON/OFF nie
funkcia prázdniny áno
funkcia otvorené okno áno
detská poistka áno
farba biela
matica M30 × 1,5 mm
priložené adaptéry Danfoss RA, RAV, RAVL
napájanie 2× 1,5 V AA (súčasťou balenia)
rozmer 55 × 94 × 55 mm
predajný obal 1 ks, krabička
záručná doba 2 roky
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol ZigBee
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
ovládanie hlasovými asistentmi áno (Amazon Alexa, Google Assistant)
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
em_P5630S
EAN
8592920117613
GoSmart Digitálna termostatická hlavica P5630S ZigBee
GoSmart Digitálna termostatická hlavica P5630S ZigBee
55,94 € s DPH/ks
Skladom 1 ks
Môžete mať 28.2.2024
Skladom externe
Môžete mať 5.3.2024