GoSmart Centrálna jednotka IP-1000Z ZigBee a Bluetooth s wifi

Chcete rozšíriť svoju smart domácnosť o ďalšie senzory a produkty? Pomocou brány GoSmart Gateway IP-1000Z ich môžete pohodlne...
46,02 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H5001
EAN
8592920118627
Popis produktu
GoSmart Centrálna jednotka IP-1000Z ZigBee a Bluetooth s wifi

Chcete rozšíriť svoju smart domácnosť o ďalšie senzory a produkty? Pomocou brány GoSmart Gateway IP-1000Z ich môžete pohodlne pripojiť a používať ich na nastavenie automatizácie, ako keby boli pripojené priamo k vašej sieti WIFI.

Brána Smart Gateway vyniká svojou multifunkčnosťou, pretože zvládne nielen všetky zariadenia podporujúce protokol Zigbee, ale aj komunikačné protokoly Bluetooth (BLE a SigMesh). Ak k tomu pridáte jednoduchú inštaláciu, nízku spotrebu energie všetkých pripojených senzorov a zariadení Zigbee a možnosť ovládať túto bránu hlasom prostredníctvom aplikácií Google Assistant a Amazon Alexa, získate neoceniteľného inteligentného asistenta pre vašu domácnosť.

Čo je protokol Zigbee? Používa sa na komunikáciu medzi zariadeniami smart domácnosti, ktoré tento protokol podporujú. Medzi hlavné výhody tohto komunikačného protokolu patrí vysoká úroveň bezpečnosti a stability. Môžete sa spoľahnúť, že vaše inteligentné zariadenia budú vždy fungovať bez problémov a budú chránené pred útokmi hackerov. Ďalšou výhodou protokolu Zigbee je škálovateľnosť, pretože zariadenie nemusí byť v dosahu brány, aby sa pripojilo, ale stačí, aby bolo v blízkosti iného zariadenia Zigbee.

Vďaka nízkej spotrebe energie protokolu Zigbee môžu vaše malé bezdrôtové snímače na jednu batériu fungovať až niekoľko rokov.

S bránou GoSmart IP-1000Z ako správcom môžete vytvoriť sieť, ktorá môže zahŕňať všetky ostatné zariadenia podporujúce protokol Zigbee. A nielen tie! Môžete pridať aj zariadenia, ktoré komunikujú pomocou protokolov BLE a SigMesh. Výhodou zariadení Zigbee je nezávislá prevádzka v rámci domácej siete Zigbee alebo Bluetooth. Zariadenia pripojené k domácej bráne IP-1000Z zostanú plne funkčné aj v prípade výpadku domáceho internetového pripojenia.

Bránu IP-1000Z Smart Gateway môžete umiestniť na stôl, poličku, skrinku, ale môžete ju aj pohodlne pripevniť na stenu alebo strop. Priložený kábel USB môžete použiť na napájanie brány z elektrickej siete a energiu jej môže dodávať aj vaša powerbanka.

Po inštalácii na vybrané miesto stačí pripojiť bránu k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ju s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny so systémom Android a IOS. Potom s ňou môžete začať párovať všetky inteligentné zariadenia, ktoré podporujú jej komunikačné protokoly. Maximálny počet súčasne pripojených zariadení môže byť až 50.

Počas prevádzky môžete využívať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

Vytvorte si vlastnú smart domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

produkt IP brána
konektivita 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
maximálny počet pripojených klientov 50
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
ovládanie hlasovými asistentmi nie
protokol Wi-Fi/Zigbee 3.0/BLE/SigMesh
párovanie automatické, manuálne
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
šírka 60 mm
hĺbka 60 mm
výška 15 mm
hmotnosť 33 g
použitie automatizácia
počet ovládacích tlačidiel 1
napájanie 5 V DC/1,0 A
podporované OS Android, iOS
zdroj súčasťou balenia nie
predajný obal 1 ks, krabica

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H5001
EAN
8592920118627
GoSmart Centrálna jednotka IP-1000Z ZigBee a Bluetooth s wifi
GoSmart Centrálna jednotka IP-1000Z ZigBee a Bluetooth s wifi
46,02 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023