Prepínač striedavý (6So) 10AX/250V pikt.sch. (PS) krémová SIMON54Pre (simon)
Popis produktu
Farba: Krémová
Napätie: 250
Typ prístroja: Vypínač č.6
Krytie (IP): IP44
Rada (Séria): Simon 54
Typ svoriek/zapojenia: Pružinové
Materiál: Plast
Výška: 75
Šírka: 75
Hmotnosť: 0.057
Hĺbka: 41
Séria vypínačov: Simon54Druh výrobku: prístroj s krytom
Menovitý prúd svetelný: 10AX
Menovité napätie: 250V
Poznámky: * Pre získanie odolnosti IP44 treba použiť tesnenie rámčeku
Podsvietenie.: zabudované, orientačné, LED vymeniteľný, farba: modrá
Trieda ETIM: EC001590 inštalačný spínač
Potlač/Piktogram: symbol „schody”
Povrchová ochrana: pôvodná
Povrchová úprava: lesklá
Spôsob montáže [ETIM]: Montáž pod omietku
Spôsob upevnenia: pätky / skrutky
Výška výrobku: 75mm
Šírka výrobku: 75mm
Hĺbka výrobku: 41mm
Hĺbka vstavanie: 26mm