O spoločnosti

Sme slovenská obchodná firma, ktorú založil pán Peter Takacs v roku 1994, ktorá sa v roku 2004 pretransformovala na s.r.o. Pri vzniku v roku 1994 bolo naším cieľom stať sa špičkou medzi obchodmi s elektroinštalačným materiálom. Orientáciou na zákazníka, neustálym rozširovaním ponuky tovaru, zavádzaním noviniek a skvalitňovaním služieb sa nám to čoskoro podarilo a dnes patríme medzi najväčšie veľkoobchody s elektroinštalačným materiálom v rámci regionu.

Predovšetkým vďaka vám, spokojným zákazníkom, môžeme naďalej rásť a zlepšovať naše služby. V súčasnosti je naším hlavným cieľom rozvoj obchodu pri súčasnom rozširovaní ponuky tovaru a zvyšovaní kvality poskytovaných služieb.

Vaša spokojnosť a dobrý pocit pri nakupovaní sú pre nás prvoradé. Pripravujeme pre vás preto stále nové akcie a súťaže. Teší nás, že využívate bohaté výhody nášho vernostného programu a vraciate sa k nám pri svojich ďalších nákupoch.

 Ďakujeme, sme tu pre vás. 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.