Multimeter digitálny SMART (SOMOGYI)

Digitálny multimeter SMA SMART 2 je výkonným a spoľahlivým nástrojom pre presné elektrické merania. Jeho široká škála funkcií a kompaktný...
28,96 € s DPH/ks
5 ks
Môžete mať 13.12.2023
Výrobca
Objednávkové číslo
sg_SMA SMART 2
EAN
5999084960780
Popis produktu
Multimeter digitálny SMART  (SOMOGYI)

Digitálny multimeter SMA SMART 2 je výkonným a spoľahlivým nástrojom pre presné elektrické merania. Jeho široká škála funkcií a kompaktný dizajn ho robia ideálnym pre profesionálne aj domáce použitie.

Multimeter je vybavený veľkým, podsvieteným displejom, ktorý zaručuje ľahkú čitateľnosť aj v nízkych svetelných podmienkach. Okrem toho, má aj zadné LED svietidlo, čo poskytuje dodatočné osvetlenie pre prácu vo tmavších prostrediach.

Inteligentná SMART identifikácia a manuálne funkcie umožňujú jednoduché a presné meranie rôznych elektrických veličín. Multimeter disponuje funkciou TRUE RMS, čo znamená, že dokáže skutočne efektívne merať akýkoľvek tvar signálu. S jeho pomocou budete mať istotu vždy presných výsledkov.

SMA SMART 2 ponúka širokú škálu klasických elektrických meraní, vrátane merania napätia, prúdu a odporu. Taktiež obsahuje bezkontaktnú skúšačku napätia, ktorá je užitočná pre rýchle a bezpečné overenie prítomnosti napätia v obvode. Funkcia vyhľadávania fázy vám umožňuje jednoduché určenie fázy v elektrickom systéme.

Digitálny multimeter SMA SMART 2 tiež ponúka niekoľko praktických vlastností, ktoré uľahčujú používanie. Automatická zmena meracej hranice zabezpečuje, že multimeter automaticky prispôsobí rozsah merania podľa veľkosti signálu. Upozornenie na vypálenú poistku vás informuje o poruche a pomáha predchádzať poškodeniu prístroja.

Ďalšou užitočnou funkciou je označovanie správneho pripojenia meracieho kábla, čo zaručuje správne meranie. Multimeter tiež umožňuje uloženie nameranej hodnoty a disponuje funkciou automatického vypnutia, ktorú je možné aj vymazať, ak je to žiaduce.

Digitálny multimeter SMA SMART 2 je dodávaný s odnímateľným ochranným puzdrom, ktoré chráni prístroj pred poškodením pri prenose alebo skladovaní. Súčasťou balenia sú aj meracie káble, ktoré sú nevyhnutné pre použitie multimetra.

Rozmery multimetra sú približne 67 x 133 x 18 mm a váži približne 130 gramov, čo z neho robí skutočne kompaktný a ľahko prenosný prístroj.

SMA SMART 2 je napájaný dvomi batériami CR2032 s napätím 3 V, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Získajte spoľahlivé a presné merania s digitálnym multimetrom SMA SMART 2 a zjednodušte si svoju prácu s elektrickými systémami.

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
sg_SMA SMART 2
EAN
5999084960780
Multimeter digitálny SMART  (SOMOGYI)
Multimeter digitálny SMART (SOMOGYI)
28,96 € s DPH/ks
5 ks
Môžete mať 13.12.2023