GoSmart Vonkajšia otočná kamera IP-300 TORCH s wifi a svetlom, biela

GoSmart Vonkajšia otočná kamera IP-300 TORCH s wifi a svetlom, biela

Potrebujete osvetliť vchod do domu, bytu alebo na terasu, a zároveň by ste chceli zabezpečiť svoj domov pred neželanými návštevníkmi?...
141,38 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4054
EAN
8592920118214
Popis produktu
GoSmart Vonkajšia otočná kamera IP-300 TORCH s wifi a svetlom, biela

Potrebujete osvetliť vchod do domu, bytu alebo na terasu, a zároveň by ste chceli zabezpečiť svoj domov pred neželanými návštevníkmi? Potom vám prinášame elegantné riešenie v podobe smart kamery IP-300 TORCH.

Vďaka kombinácii elegantného osvetlenia s nastaviteľnou intenzitou svetla až do 1 200 lm a integrovanej kamery s širokouhlým otočným objektívom, rozlíšením obrazu Full HD a nočným videním získate dokonalé osvetlenie požadovaného priestoru a prehľad o tom, čo sa tam deje.

Po aktivácii kamera upozorní váš mobilný telefón na zaznamenaný pohyb v jej zornom poli a zachytí nahrávky na kartu SD alebo do cloudového úložiska.

Smart kamera IP-300 TORCH je vybavená inteligentnou detekciou pohybu. Ak jeho senzory zaznamenajú neobvyklú aktivitu, na svoje mobilné zariadenie dostanete upozornenie. Máte tak možnosť v reálnom čase zistiť, či váš domov navštívil nezvaný hosť.

Súbežne s odoslaním oznámenia kamera začne zaznamenávať videozáznamy, ktoré automaticky uloží do cloudového úložiska alebo na micro SD kartu s kapacitou až 128 GB. Vďaka inteligentnému sledovaniu pohybu získate vždy najlepší možný záber pohybujúceho sa objektu.

Obávate sa poškodenia majetku vandalom, ktorý sa pohybuje pred vašimi dverami? Na diaľku môžete aktivovať zabudovanú sirénu s hlasitosťou až 120 dB, aby ste ho spoľahlivo odradili. 

Výkonný zdroj svetla smart kamery IP-300 TORCH spoľahlivo osvetlí požadované priestory. Intenzitu svetla možno pomocou aplikácie nastaviť od 200 do 1200 lm. Vždy nájdete optimálnu intenzitu podľa veľkosti osvetľovaného priestoru.

Svetlo na kamere môžete ovládať pomocou aplikácie, snímača PIR, ktorý zabezpečí automatické zapnutie/vypnutie osvetlenia pri detekcii pohybu, časovača alebo rozšíriť ovládanie svetelného zdroja pomocou externého inteligentného vypínača.

Nadčasový dizajn smart kamery IP-300 TORCH ju predurčuje na inštaláciu do moderných, aj tradičných exteriérov alebo interiérov.

Smart kamera IP-300 TORCH zachytáva každý detail okolia s rozlíšením Full HD. Nekompromisnú kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok zabezpečuje dynamické nastavenie jasu a jednotné infračervené osvetlenie do vzdialenosti 10 metrov. Podsvietenie ani úplná tma nemajú šancu a obraz bude vždy dokonalý!

Vďaka kombinácii osvetlenia, ktoré sa automaticky zapne pomocou snímača PIR pri detekcii pohybu, s integrovanou bezpečnostnou kamerou, ktorá súčasne spustí nahrávanie, získate farebný obraz aj v úplnej tme!

Odolnosť smart kamery IP-300 TORCH proti akýmkoľvek poveternostným podmienkam zaručuje použitie odolných materiálov a vodotesnosť IP65. Kameru neprekvapí dážď, búrka ani náhla snehová prehánka.

Pri smart kamere IP-300 TORCH sa objektív so 130° zorným uhlom automaticky otáča do strán až o 120° a je optimálne nasmerovaný na pohybujúci sa objekt.

Prostredníctvom integrovaného mikrofónu a reproduktora je možné začať videohovor s prichádzajúcimi osobami prostredníctvom kamery.

V prípade neprítomnosti tak môžete zvoniaceho doručovateľa s balíkom presmerovať k susedovi alebo požiadať nečakanú návštevu, aby počkala do vášho skorého príchodu.

Smart kamera IP-300 TORCH je prispôsobená na montáž na stenu a je napájaná zo siete 230 V.

Po inštalácii na vybrané miesto stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny Android aj IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

typ produktu IP kamera
automatické ukladanie obrázkov áno
montáž na stenu
napájanie kamery AC 100~240 V
nastavenie oblasti detekcie áno
nočné videnie áno
maximálny dosvit nočného videnie 10 metrov
snímací prvok kamery 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
farba biela
šírka 74 mm
hĺbka 131 mm
výška 260 mm
uhol záberu kamery 130°
zdroj súčasťou balenia nie
krytie IP65
predajný obal 1 ks, krabica
rozlíšenie kamery 1 920 × 1 080
detekcia pohybu áno
detekcia zvuku nie
IR CUT nie
siréna áno
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi
ukladanie na kartu SD áno
ukladanie na cloud áno
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
inštalačný materiál áno
ochrana proti odcudzeniu blokované aplikáciou
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
ďalšie funkcie –
hlasová komunikácia obojsmerný
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
prídavný vnútorný monitor nie
súkromný (privátny) režim nie
podpora ONVIF áno
sledovanie pohybu (tracking) áno
typ držiaka –
motorizované otáčanie áno
prídavné svetlo LED áno
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
funkcia WebRTC áno
uhol detekcie pohybu 120°
dosah detekcie pohybu 10 metrov
výdrž batérie –
rozpoznávanie ľudského tela nie
rozpoznávanie zvierat nie
obsah balenia 1× kamerová jednotka, 1× inštalačný materiál, 1× príručka

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4054
EAN
8592920118214
GoSmart Vonkajšia otočná kamera IP-300 TORCH s wifi a svetlom, biela
GoSmart Vonkajšia otočná kamera IP-300 TORCH s wifi a svetlom, biela
141,38 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023