GoSmart otočná kamera IP-100 CUBE s wifi

S širokouhlým objektívom inteligentnej kamery IP-100 CUBE, rozlíšením obrazu Full HD a nočným videním budete mať neustále informácie o...
93,70 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4051
EAN
8592920118191
Popis produktu
GoSmart otočná kamera IP-100 CUBE s wifi

S širokouhlým objektívom inteligentnej kamery IP-100 CUBE, rozlíšením obrazu Full HD a nočným videním budete mať neustále informácie o tom, čo sa deje okolo vás. Po aktivácii vás upozorní prostredníctvom notifikácie mobilného telefónu na pohyb zistený v jej zornom poli a vyhotoví záznamy na kartu SD alebo do cloudového úložiska. Prostredníctvom integrovaného mikrofónu a reproduktora môžete hovoriť na diaľku cez kameru a ukľudniť svojho domáceho miláčika alebo odradiť nepozvaných návštevníkov.

Elegantný dizajn, miniatúrne rozmery a rôzne možnosti umiestnenia ju robia vhodnou do každého interiéru.

Inteligentná kamera IP-100 CUBE je vybavená inteligentnou detekciou pohybu a zvuku. Ak jeho senzory zaznamenajú nezvyčajnú aktivitu, na svoje mobilné zariadenie dostanete upozornenie. Máte tak možnosť v reálnom čase zistiť, či váš domov navštívil nepozvaný hosť alebo ide len o neposlušného domáceho miláčika. Súčasne s odoslaním upozornenia kamera začne snímať videozáznam, ktorý automaticky uloží do cloudového úložiska alebo na micro SD kartu s kapacitou až 128 GB.

V zornom poli kamery môžete nastaviť aj špecifickú zónu detekcie pohybu a snímať len vybranú časť oblasti, ktorá sa má strážiť. Vďaka podpore technológie WebRTC sú všetky funkcie kamery vrátane hlasovej a video komunikácie v reálnom čase dostupné aj prostredníctvom webového prehliadača.

Smart kamera CUBE IP-100 zachytí každý detail vášho domova s rozlíšením Full HD. Nekompromisnú kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok zabezpečuje dynamické nastavenie jasu a jednotné infračervené osvetlenie do vzdialenosti 10 metrov. Stmievanie a ani úplná tma nemajú šancu a snímka bude vždy dokonalá!

S inteligentným sledovaním pohybu vždy získate najlepší možný záber pohybujúceho sa objektu. Objektív kamery sa automaticky otáča v dvoch osiach a je optimálne nasmerovaný na pohybujúci sa objekt.

Tichý rotačný motor a základňa zabezpečujú pohyb objektívu kamery v dvoch smeroch - 350° v horizontálnom smere a 85° vo vertikálnom smere. Pri vypnutí fotoaparátu sa objektív otočí do tela fotoaparátu a zabráni sa zhotoveniu nežiaducich snímok.

Môžete tiež použiť takzvaný inteligentný súkromný režim, v ktorom sa fotoaparát automaticky zapne alebo vypne na základe údajov GPS z vášho mobilného zariadenia. Tým odpadá starosť o jeho aktiváciu, keď ste mimo domova

Smart kameru IP-100 CUBE môžete umiestniť na stôl, poličku, skrinku, ale pohodlne ju môžete namontovať aj na stenu alebo strop. Na základe zvoleného miesta môžete potom v nastaveniach systému EMOS GoSmart upraviť orientáciu jeho obrazu. Dodaný kábel USB môžete použiť na napájanie kamery z elektrickej siete a napájanie môže zabezpečiť aj vaša powerbanka.

Po inštalácii kamery na vybrané miesto stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny so systémom Android a IOS. Počas prevádzky môžete používať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite so službami Amazon Alexa a Google Assistant.

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou inteligentných zariadení EMOS GoSmart a ďalších kompatibilných s platformou TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

typ produktu IP kamera
automatické ukladanie obrázkov áno
montáž na stenu + na postavenie
napájanie kamery DC 5 V/1 A (súčasť balenia)
nastavenie oblasti detekcie áno
nočné videnie áno
maximálny dosvit nočného videnie 10 metrov
snímací prvok kamery 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
farba čierna
šírka 57 mm
hĺbka 57 mm
výška 71 mm
uhol záberu kamery 100°
zdroj súčasťou balenia áno
krytie IP20
predajný obal 1 ks, krabica
rozlíšenie kamery 1 920 × 1 080
detekcia pohybu áno
detekcia zvuku áno
IR CUT nie
siréna nie
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi
ukladanie na kartu SD áno
ukladanie na cloud áno
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
inštalačný materiál áno
ochrana proti odcudzeniu blokované aplikáciou
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
ďalšie funkcie –
hlasová komunikácia obojsmerný
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
prídavný vnútorný monitor nie
súkromný (privátny) režim áno
podpora ONVIF áno
sledovanie pohybu (tracking) áno
typ držiaka –
motorizované otáčanie áno
prídavné svetlo LED nie
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
funkcia WebRTC áno
uhol detekcie pohybu 100°
dosah detekcie pohybu 10 metrov
výdrž batérie –
rozpoznávanie ľudského tela nie
rozpoznávanie zvierat nie
obsah balenia 1× kamera, 1× napájací adaptér, 1× kábel USB, 1× držiak, 1× lepiaca páska, 1× skrutky, 1× ochranná páska, 1× príručka

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4051
EAN
8592920118191
GoSmart otočná kamera IP-100 CUBE s wifi
GoSmart otočná kamera IP-100 CUBE s wifi
93,70 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023