GoSmart otočná detská opatrovateľka IP-500 GUARD s monitorom a wifi

GoSmart otočná detská opatrovateľka IP-500 GUARD s monitorom a wifi

Inteligentná detská opatrovateľka IP-500 GUARD to všetko urobí za vás vďaka pokročilým funkciám a roztomilému dizajnu, ktorý si vaše deti...
246,60 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4052
EAN
8592920118146
Popis produktu
GoSmart otočná detská opatrovateľka IP-500 GUARD s monitorom a wifi

Inteligentná detská opatrovateľka IP-500 GUARD to všetko urobí za vás vďaka pokročilým funkciám a roztomilému dizajnu, ktorý si vaše deti zamilujú.

S kvalitným obrazom a zvukom prenášaným do mobilného telefónu a na priložený LCD monitor získate dokonalý prehľad o každom šuchote v detskej izbe.

Pokročilé funkcie detekcie pohybu a inteligentnej detekcie zvuku a plaču vás upozornia na zvýšenú aktivitu vašich detí alebo na ich budenie a plač. Situáciu možno zachrániť a predčasne prebudené dieťa vrátiť späť do spánku vďaka kamere. Môžete naň hovoriť alebo na diaľku prehrať jednu z uložených uspávaniek alebo čoraz populárnejší tzv. biely šum.

Objektív inteligentnej detskej opatrovateľky IP-500 GUARD so 100° uhlom záberu a možnosťou otáčania v oboch osiach možno optimálne nasmerovať na vaše dieťatko.

V kombinácii s obrazom z kamery s vysokým rozlíšením 1 280 × 720 p, ktorý sa prenáša do mobilného zariadenia, a dodávaným monitorom LCD, môžete spoľahlivo sledovať, čo sa deje v celej miestnosti.

Hrajú sa vaše deti spolu a vy by ste chceli tento moment zaznamenať? Je to jednoduché! Kamera detskej opatrovateľky dokáže zachytiť videozáznam, ktorý pre vás uloží do cloudového úložiska alebo na kartu micro SD s kapacitou až 128 GB.

Vynikajúcu kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok zabezpečuje dynamické nastavenie jasu a rovnomerné infračervené osvetlenie až do vzdialenosti 10 metrov. Podsvietenie ani úplná tma nemajú šancu a obraz bude vždy dokonalý!

Vďaka dodávanému 5″ LCD monitoru, ktorý komunikuje priamo s kamerou, na prevádzku detskej opatrovateľky nie je potrebné žiadne pripojenie k domácej sieti wifi. Kamera s LCD monitorom sa tak dá voľne prenášať a detskú pestúnku môžete pohodlne používať aj na cestách mimo domova.

Kamera s gumovým krytom s ušami upúta pozornosť každého dieťaťa a zároveň chráni pestúnku pred poškodením v prípade náhodného pádu na zem.

Inteligentná detská pestúnka IP-500 GUARD má inteligentnú detekciu pohybu, zvuku, teploty a vlhkosti. Ak jej senzory zaznamenajú neobvyklú aktivitu, napríklad plač, pohyb alebo zmeny teploty a vlhkosti, obdržíte upozornenie na svojom mobilnom zariadení a na priloženom LCD monitore. Vďaka obojsmernej hlasovej komunikácii nemusíte behať sem a tam medzi miestnosťami. Váš hlas v detskej pestúnke upokojí vaše dieťa rovnako, ako keby ste stáli vedľa neho.

Môžete tiež nastaviť jeden z alarmov, ktorý vás upozorní na aktivitu hlasným pípnutím, keď je obrazovka LCD monitora vypnutá. Šetríte energiu LCD monitora a zároveň monitorujete zvuk a pohyb v detskej izbe.

Oblasť detekcie pohybu potom môžete použiť ak sú v miestnosti s dieťaťom ďalšie osoby a chcete zabrániť neustálemu zasielaniu nežiaducich detekčných upozornení.

Niektoré deti potrebujú na zaspávanie ticho, iné uprednostňujú zvuk v pozadí, ktorým môže byť obľúbený biely šum alebo uspávanka. Inteligentná detská pestúnka IP-500 GUARD ponúka oboje.

Biely šum je monotónny zvuk, ktorý pozostáva z mnohých podobných tónov tvoriacich šum, ktorý prekrýva iné rušivé prvky. Chceli by ste radšej uspávanku? Môžete si vybrať z niekoľkých prednastavených melódií.

Ukolíbavka poslúži aj ako nočné svetlo, kde si môžete sami nastaviť optimálnu intenzitu a farbu svetla. Pomocou ich senzorov môžete tiež monitorovať vlhkosť a teplotu v miestnosti. Nič vám nebráni zaspať!

Detskú pestúnku môžete umiestniť na stôl, poličku, komodu atď., ale možno ju nainštalovať aj na strop. Aplikácia EMOS GoSmart na vašom mobilnom telefóne a LCD monitore potom jednoducho zmení orientáciu obrazu. Priame spárovanie detskej pestúnky s monitorom LCD a mobilným zariadením je jednoduché a intuitívne.

Monitor LCD je vybavený vlastnou batériou 3 000 mAh, ktorá zabezpečuje dlhodobú prevádzku. Kamera je napájaná prostredníctvom USB kábla s adaptérom. Vďaka predĺženiu dodávaného kábla nemusíte brať ohľad na umiestnenie elektrickej zásuvky a môžete kameru pohodlne umiestniť na optimálne miesto. Možno ho tiež napájať z akejkoľvek powerbanky, takže vám nič nebráni používať ho pri kempovaní v prírode!

typ produktu IP kamera
automatické ukladanie obrázkov áno
montáž na stenu + na postavenie
napájanie kamery DC 5 V/1 A (súčasť balenia)
nastavenie oblasti detekcie áno
nočné videnie áno
maximálny dosvit nočného videnie 10 metrov
snímací prvok kamery 1/2.8‘‘ 3 Megapixel CMOS
farba biela
šírka 150 mm
hĺbka 80 mm
výška 80 mm
uhol záberu kamery 100°
zdroj súčasťou balenia áno
krytie IP20
predajný obal 1 ks, krabica
rozlíšenie kamery 2 304 × 1 296
detekcia pohybu áno
detekcia zvuku áno
IR CUT nie
siréna nie
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi
ukladanie na kartu SD áno
ukladanie na cloud áno
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
inštalačný materiál áno
ochrana proti odcudzeniu blokované aplikáciou
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
ďalšie funkcie detekcia detského plaču, prehrávanie uspávaniek
hlasová komunikácia obojsmerný
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
prídavný vnútorný monitor áno
súkromný (privátny) režim áno
podpora ONVIF áno
sledovanie pohybu (tracking) áno
typ držiaka statívový závit
motorizované otáčanie áno
prídavné svetlo LED nie
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
funkcia WebRTC áno
uhol detekcie pohybu 100°
dosah detekcie pohybu 10 metrov
výdrž batérie 5 hodín
rozpoznávanie ľudského tela áno
rozpoznávanie zvierat nie
obsah balenia 1× kamera, 1× monitor, 2× napájací adaptér, 2× kábel USB, 1× držiak, 1× skrutky, 1× resetovací kolík, 1× príručka

Parametre produktu
Výrobca
Objednávkové číslo
em_H4052
EAN
8592920118146
GoSmart otočná detská opatrovateľka IP-500 GUARD s monitorom a wifi
GoSmart otočná detská opatrovateľka IP-500 GUARD s monitorom a wifi
246,60 € s DPH/ks
Skladom externe
Môžete mať 11.4.2023