Sprej izolačný a mazací 300ml ELECTRIC (Nano-protech)

Dostupnosť:
Menej ako 5
Obj. čislo:
np_ELE300
Výrobca:
Nano-protech
Cena bez DPH:
18,03 € bez DPH
Cena s DPH:
21,64 € s DPH
-+

Sprej izolačný a mazací 300ml ELECTRIC (Nano-protech)
Nanoprotech Electric
Spreje NANOPROTECH Electric ochráni všetky elektrické systémy pred oxidáciou, vlhkosťou, skratom a unikajúcim prúdom. Vďaka pokrokom v nanotechnológii dokážu výrazne predĺžiť životnosť zariadení a šetriť tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkosť navyše dokážu vytesniť aj z vodou poškodených prístrojov, znovu obnoviť ich funkciu a navyše je ochrániť pred ďalšou koróziou.Ako spreje Nanoprotech Electric fungujú?

Naše spreje obsahujú nanočastice, ktoré sa po aplikácii zachytia na kovovom povrchu a vytvorí na ňom nepreniknuteľnú izolačnú bariéru. Tá vytesní vlhkosť a zabráni tak oxidácii. Navyše zaizoluje vodiče a tým zamedzí prebíjaniu elektrického prúdu do okolitého vlhkého prostredia, čím zabráni skratu. Nanočastice dokážu preniknúť už existujúce vrstvou korózie, zachytí sa priamo na kovový povrch a tým uľahčí jej odstránenie. Je vhodný pre všetky kovové povrchy a pre nízko aj vysoko napäťové kontakty.
Ako Vám môžu spreje NANOPROTECH pomoct?Chráni pred skratom

Elektrické súčasti ošetrené NANOPROTECH Electric budú zaizolované tenkou vrstvou nanočastíc, ktorá je dokonale ochráni pred vlhkosťou. Ak sa do ošetreného zariadenia dostane voda, nedôjde k skratu a jeho zničenie. Navyše bude chránené pred ďalšou oxidáciou a výrazne sa tým zvýši bezpečnosť práce, obzvlášť vo vlhkom prostredí. Predídete tak vážnym úrazom spôsobeným elektrickým prúdom.

Chráni pred oxidáciou

Pri navlhnutí dochádza v elektrických prístrojoch k oxidácii, ktorá postupne zariadení znehodnocuje. NANOPROTECH Electric tomu však zabráni. Je možné ho dokonca aplikovať na už korodujúce povrch a tým ho účinne oxidácie zbaviť. Je preto ideálny na ošetrenie a obnovenie funkcie elektrických prístrojov, ktoré sa kvôli vlhkosti a korózii dostali na hranici životnosti..

Prvá pomoc pre utopenú elektroniku.

Keď sa dostane voda do elektrického prístroja, vedie to k jeho rýchlemu zničeniu. Pokiaľ nie je neošetrené zariadenie vodou fatálne poškodené, NANOPROTECH Electric dokáže obnoviť jeho funkciu. Prihodí Ak sa Vám podobná situácia, čo najskôr prístroj rozoberte a ošetrite sprejom NANOPROTECH Electric. Nanočastice do pätnástich minút vytesní vlhkosť a zakonzervujú povrch. Vďaka tomu vydrží Vaša elektronika fungovať ďalej ako predtým a navyše zostane chránená pred oxidáciou.

Obnovuje kontakty
Pri staršej elektroniky dochádza často k prerušeniu kontaktov, najčastejšie z dôvodu ich oxidácie alebo prítomnosti vlhkosti. Ak sa s podobným problémom stretnete, ošetrite narušenej kontakty sprejom NANOPROTECH Electric. Nanočastice pomôžu zoxidované kontakty vyčistiť a spriechodniť, a tak predĺži životnosť prístrojov..

Chráni aj v agresívnom prostředí
Všetky elektrické prístroje sú ohrozené najmä v chemicky agresívnom prostredí. To sa prejavuje obzvlášť pri kontakte so slanou vlhkosťou, s ktorou sa môžete stretnúť napríklad v prímorských oblastiach alebo u nás v zimných mesiacoch. Problémy ale robí aj chlórovaná voda alebo kyslé dažde. Ak sú Vaše prístroje ohrozené koróziou, rozoberte ich a zvnútra ošetrite. Tým je zakonzervuje a ani v náročných podmienkach potom elektrické spoje nestratí svoju funkciu.

Spreje NANOPROTECH Electric Vám zjednodušia život s elektronikou. Môžete ich použiť všade tam, kde je riziko oxidácie, kde hrozí navlhnutia alebo ak potrebujete vyčistiť kontakty. Preto si tento produkt obľúbili nielen elektrikári a servisní technici, ale aj modelári alebo obyčajní užívatelia. NANOPROTECH Electric využíva široké spektrum firiem, od ktorých získava výborné referencie.

Objednajte NANOPROTECH Electric s ďalšími dvoma spreji a získajte poštovné zadarmo!

Technické vlastnosti:

Pôsobí ako antikorózna a izolačná ochrana
Odolá teplotám od -80 ° C do +160 ° C
Pôsobí po dobu až 1 roka
Spotreba: cca 50 ml na 1 m 2
Obsah: 150 ml
Kde sprej použiť:

RC modely (riadiace jednotky, regulátory, serva, konektory)
Vonkajšie a vnútorné zásuvky
Vonkajšie a vnútorné osvetlenie
Bezpečnostné systémy, senzory a čidlá
Záhradné, dielenská a stavebné stroje
Nízko aj vysokonapäťové rozvody
Alternátory, generátory, rozvodové a poistkové skrine
Batérie a ich kontakty
Konektory a kontakty všetkých možných druhov

Ako sprej použiť:

Aplikáciu spreja vykonávajte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami.

Pred nanesením sprej starostlivo pretrepte
Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20-30 cm) alebo sprej použite priamo na ošetrované miesto
Počkajte 10-15 minút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite
Varovanie: Sprej Nanoprotech Electric slúži k ochrane el. kontaktov pred vlhkosťou a oxidáciou. Videá s ponorenou žiarovkou sú ukážkou maximálnej izolácie, ktorú je sprej Nanoprotech Electric schopný zabezpečiť. Neskúšajte tieto experimenty napodobňovať sami doma. Pokus bol vykonaný pod dohľadom odborníkov.

Zloženie


Výrobok Nanoprotech obsahuje vysoko čisté minerálne oleje, antikorózne prísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, naftenové uhľovodíky, propán-bután a tajnú receptúru NANOPROTECH.

Vyrobené v EU

Okúste plody moderných technológií a nechajte sa uniesť zázračnými účinkami spreje Nanoprotech Electric!