Sprej izolačný a mazací 150ml HOME (Nano-protech)

Dostupnosť:
Viac ako 5
Obj. čislo:
np_HOM150
Výrobca:
Nano-protech
Cena bez DPH:
10,95 € bez DPH
Cena s DPH:
13,14 € s DPH
-+

Sprej izolačný a mazací 150ml HOME (Nano-protech)
Nanoprotech Home
Vŕzgajú Vám pánty u dverí, stuhnuté skrutky, hrdzavie Vám náradie vrátane záhradnej techniky alebo zamŕzajú zámky? Spreje Nanoprotech Home sú ideálnym riešením. Využívajú najmodernejšie nanotechnológiu, vďaka ktoré zabraňujú korózii a zamŕzaniu, majú výborné mazacie schopnosti a odstraňujú i odolnú hrdzu, vŕzganie a nežiadúce trenie.Ako spreje NANOPROTECH fungujú?

Naše spreje využívajú menšie ako mikroskopické častice, ktoré po aplikácii zaplnia aj tie najmenšie trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetrený povrch sa tak dokonale zarovná a vytvorí sa na ňom nepreniknuteľná nanobariéra, ktorá odpudí vlhkosť a zabráni korózii. Tenká vrstva nanočastíc spolu so špeciálnym roztokom navyše silne zníži trenie a pôsobí tak ako dokonalé mazivo.


Ako Vám spreje NANOPROTECH Home môžu pomôcť?Chráni pred koróziou až 1 rok
Plochy ošetrené sprejom NANOPROTECH Home sú chránené proti hrdzaveniu aj za extrémnych podmienok, ako potvrdili aj nezávislé testy. Môžete tak ich prostredníctvom zabrániť korózii akýchkoľvek kovových materiálov..

Čistí od hrdze
Vďaka nanočasticiam preniká účinná látka hrdzou i špinou a zachytáva sa na samotnom surovom kovu, kde vytvára ochrannú vrstvu. Aplikáciou na skorodovanou plochu je tak možné ľahko odstrániť aj inak ťažko vyčistitelné nánosy hrdze a predísť zároveň ďalšej korózii..

Zabráni vŕzganie
Spreje Nanoprotech Home môžete aplikovať všade tam, kde ste predtým používali klasická maziva na olejovej báze. NANOPROTECH Home však v porovnaní s nimi dosahuje výrazne lepších výsledkov a predbehne je predovšetkým svojou extrémnou trvanlivosťou. Ušetríte si tak starosti s údržbou záhradného náradia alebo s premazávaním pántov, garážových brán, garníž pod.

Povolí aj stuhnuté šrouby
Nanočastice sú tak malé, že preniknú aj do najmenších medzier, napríklad pod hlavu zatuhlého skrutky. Jednoduchou aplikáciou NANOPROTECH Home môžete práve zatuhnuté závity ľahšie uvoľniť. Vďaka týmto vlastnostiam aj bez náročného rozoberania účinne ošetríte aj zložitá mechanické zariadenia.

Chráni pred zamrznutím
Povrchy ošetrené sprejom NANOPROTECH Home si ponechávajú svoje mazacie vlastnosti i za extrémnych teplôt od -80 ° C do +160 ° C. Nestane sa teda, že by Vám premazaný zámok v zime zamrzol. Naopak mrazom zatuhnuté mechanizmy možno sprejom znovu rozhýbať..

NANOPROTECH Home získava vďaka svojej univerzálnosti pozitívne referencie v mnohých rôznych oblastiach použitia. Využívajú ho ako remeselníci a profesionálne servisné technici v priemysle, tak kutilovia a bežní spotrebitelia.