Sprej izolačný a mazací 150ml Gun (Nano-protech)

Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
np_AMA151
Výrobca:
Nano-protech
Cena bez DPH:
10,43 € bez DPH
Cena s DPH:
12,52 € s DPH
-+

Sprej izolačný a mazací 150ml Gun (Nano-protech)Nanoprotech Auto Moto
Trápi Vaše vozidlo hrdzu, solené cesty, škrípajúce pánty alebo stuhnuté zámky? Práve ste našli ideálny prípravok, ktorý ochráni Vaše auto, štvorkolku alebo motorku pred koróziou aj v extrémnych podmienkach. Sprej NANOPROTECH Auto Moto Anticor dokáže všetky tieto problémy ľahko vyriešiť. Jeho špeciálne zloženie totiž využíva nanotechnológiu, a vďaka tomu dosahuje výrazne lepšie výsledky ako konkurenčné prípravky.

Ako spreje NANOPROTECH fungujú?

Naše spreje využívajú menšie ako mikroskopické častice, ktoré po aplikácii zaplnia aj tie najmenšie trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetrený povrch sa tak dokonale zarovná a vytvorí sa na ňom nepreniknuteľná bariéra, ktorá odpudí vlhkosť a zabráni korózii. Tenká vrstva nanočastíc spolu so špeciálnym roztokom navyše silne zníži trenie a pôsobí tak ako dokonalé mazivo. Sprej NANOPROTECH Auto Moto Anticor je vytvorený tak, aby vydržal aj rýchle výkyvy teplôt, ku ktorým dochádza v priestore motora.


Ako Vám spreje NANOPROTECH Auto Moto Anticor môžu pomôcť?

..


Do pätnástich minút po nanesení roztoku NANOPROTECH Auto Moto Anticor sa na ošetrenom kovovom povrchu vytvorí odolný film z nanočastíc. Ten vytesní vlhkosť a vďaka nanotechnológii zabráni korózii na výrazne dlhšiu dobu než porovnateľné konkurenčné prípravky..

Odolá slanému prostrediu

Najnáročnejšie pre autá je bezpochyby zimné obdobie spojené so soľou na cestách. Tá dokáže v priebehu niekoľkých sezón spôsobiť značné problémy s koróziou aj na nových vozidlách. Pokiaľ budú však ohrozené súčasti najmä na podvozku auta ošetrené pred zimnou sezónou sprejom NANOPROTECH Auto Moto Anticor, zostanú zakonzervované a soľ im tak už neuškodí..

Čistí hrdzu

Ak máte staršie auto alebo motorku, ktorá už miestami začína podliehať hrdzaveniu, sprej Auto Moto Anticor poskytuje ideálne pomoc. Aplikujte roztok na skorodovaný kov a nechajte pôsobiť niekoľko desiatok minút podľa závažnosti korózie. Vrstva nanočastíc medzitým prenikne hrdzou na samotný kov. Potom už len stačí očistiť povrch handrou alebo pri ťažších prípadoch kefou. Korózii tak odstránite a zabránite tiež jej ďalšiemu šíreniu.

Premazáva spoje

Stačí pár kvapiek roztoku nanočastíc do pántov pri dverách a dlhodobo sa zbavíte otravného škrípanie. Mazivo je možné naniesť na všetky pohyblivé mechanické časti, čím zabezpečíme ich dlhodobé premazanie a konzerváciu..

Povolí aj zatuhnuté mechanizmy a skrutky

Roztok sa vyznačuje silnou vzlínavosťou, a tak miniatúrne nanočastice môžu preniknúť aj do veľmi tenkých mezírek. Ak potrebujete povoliť napríklad zatuhnutý skrutku, aplikujte na neho dávku spreje NANOPROTECH Auto Moto Anticor a nechajte pôsobiť. Po 10-15 minútach preniknú nanočastice pod hlavu skrutky a ten potom ľahšie uvoľníte..

Chráni pred zamrznutím

Spreje NANOPROTECH si uchovávajú svoje unikátne schopnosti aj za extrémne mrazivých teplôt. Roztok je teda možné aplikovať napríklad do zámku auta, ktorý potom zostane pohyblivý aj v podmienkach hlboko pod bodom mrazu. Odporúčame ho tiež naniesť na gumové tesnenie okolo dverí, čím zabránite ich zamrznutia. Podobne ochrániť môžete tiež kryt palivovej nádrže a ďalšie ohrozené časti.

Prispôsobený potrebám motoristov

Oproti ostatným sprejom radu NANOPROTECH sa Auto Moto Anticor vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti rýchlym teplotným zmenám typických pre priestor motora. Bol vyvinutý priamo pre potreby motoristov a získava výborné referencie ako od pretekárov a milovníkov veteránov, tak od bežných užívateľov.

Objednajte NANOPROTECH Auto Moto Anticor s ďalšími dvoma spreji a získajte poštovné zadarmo!

Technické vlastnosti:

Pôsobí ako antikorózna a izolačná ochrana
Odolá teplotám od -80 ° C do +160 ° C
Pôsobí po dobu až 1 roka
Spotreba: cca 50 ml na 1 m 2
Obsah: 150 ml
Kde sprej použiť:

Zámky dverí, kufra a kapoty
Gumové tesnenia dverí a prevádzkových otvorov
Závesná a ťažné zariadenia
Skrutky, matky
Pánty, kĺbové spoje, čapy

Ako sprej použiť:

Aplikáciu spreja vykonávajte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami.

Pred nanesením sprej starostlivo pretrepte
Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20-30 cm) alebo sprej použite priamo na ošetrované miesto (zatuhnuté skrutky a pod.)
Počkajte 10-15 minút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite.
Zloženie

Výrobok Nanoprotech obsahuje vysoko čisté minerálne oleje, antikorózne prísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, naftenové uhľovodíky, propán-bután a tajnú receptúru NANOPROTECH.

Vyrobené v EU

Neváhajte a spoznajte túto modernú technológiu. Vyskúšajte sami účinnosť spreje Auto Moto Anticor!