Sprej izolačný a mazací 150ml BICYCLE (Nano-protech)

Dostupnosť:
1 kus skladom
Obj. čislo:
np_BIC150
Výrobca:
Nano-protech
Cena bez DPH:
10,18 € bez DPH
Cena s DPH:
12,21 € s DPH
-+

Sprej izolačný a mazací 150ml BICYCLE (Nano-protech)
Nanoprotech Bicycle
Patríte k ľuďom, ktorí chcú svojmu bicyklu dopriať to najlepšie? Skúste sprej, ktorým českí reprezentanti v cyklistike udržujú svoje bicykle v špičkovej kondícii. Zbaví Váš bicykel korózie, premaže mechaniku, ochráni pred pôsobením vody i blata a predĺži jeho životnosť. Volá sa NANOPROTECH Bicycle a využíva prevratnú nanotechnológiu, ktorá má výrazne vyššiu účinnosť ako ostatné súčasné technológie.

Ako spreje NANOPROTECH fungujú?

Naše spreje využívajú mikroskopické častice, ktoré po aplikácii zaplnia aj tie najmenšie trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetrený povrch sa tak dokonale zarovná a vytvorí sa na ňom nepreniknuteľná bariéra, ktorá odpudí vlhkosť a zabráni korózii. Tenká vrstva nanočastíc spolu so špeciálnym roztokom navyše silne zníži trenie a pôsobí tak ako dokonalé mazivo.Ako Vám spreje NANOPROTECH Bicycle môžu pomôcť?


Sprej NANOPROTECH Bicycle je ideálny na premazanie všetkých mechanických častí bicykla, predovšetkým ho odporúčame aplikovať na reťaz. Roztok vďaka nanotechnológii pôsobí priamo vo vnútri jednotlivých spojov a reťaz tak vydrží premazaný až štyrikrát dlhšie ako pri použití konkurenčných prípravkov. Je vhodný aj na ošetrenie bowdenov, radiaceho systému, osi pedálov atď.


Chráni pred koróziou

Roztok nanočastíc chráni všetky kovové povrchy pred koróziou. Vaše bicykel sa tak nebude musieť báť vody, či už chcete len prejsť kaluží alebo prebrodiť rieku. Ak aplikujete sprej NANOPROTECH Bicycle na všetky mechanické časti, zostanú zakonzervované. Mimo sezónu tak nezareznou a nezatuhnou ani vo vlhkej pivnici.


Lepí menej nečistôt

Do pätnástich minút po aplikácii spreja NANOPROTECH Bicycle sa nanočastice uchytí priamo do jednotlivých spojov reťaze. Prebytočný roztok je potom možné bez ťažkostí zotrieť napríklad suchou handrou. Vďaka tomu zostane reťaz dokonale premazaný, a napriek tomu na povrchu suchý a chránený tenkým filmom nanočastíc. Preto na ňom bude zostávať menej nečistôt než u bežne používaných mazív.


Vodeodolný

Sprej NANOPROTECH Bicycle je nerozpustný a prakticky nezmývateľná vodou. Iste oceníte, že sa na bicykel ošetrené sprejom NANOPROTECH Bicycle budete môcť spoľahnúť za každého počasia a po výlete ho bez obáv celej umyť vodou..

Predlžuje životnosť

Nanočastice v roztoku spreje NANOPROTECH Bicycle zamedzujú tiež opotrebovávanie mechanizmov kola. Z testov a skúseností zákazníkov vyplýva, že ošetrené mechanizmy, najmä reťaze, dosahujú až štyrikrát dlhšiu životnosť..

Jednoduchá aplikácia

NANOPROTECH Bicycle je vybavený špeciálnym ventilom, ktorý umožňuje aplikáciu z každej polohy a roztok z neho vychádza plynule už po prvom ľahkom stlačení. Sprej je možné aj vďaka tenkej úsťovej trubičke ľahko aplikovať aj do malých mezírek a možno ním tiež pokvapkáme každý spoj reťaze zvlášť.

Prispôsobený potrebám cyklistov

Spreje NANOPROTECH Bicycle boli vyvinuté priamo pre potreby cyklistov. Umožňujú takmer bezúdržbová prevádzka kola v náročných terénoch aj za nepriaznivého počasia po celý rok. Preto je odporúčajú ako profesionálni pretekári a servisní technici, tak aj bežní užívatelia.

Ako správne očistiť reťaz a aplikovať NANOPROTECH Bicycle?

Kompletný návod nájdete tu
TIP: Ak jazdíte často bahnitým terénom, odporúčame NANOPROTECH Bicycle aplikovať aj na spodnú časť rámu. Ušpinené kolo potom stačí spláchnuť vodou a bude opäť pripravené k ďalšej jazde.

Objednajte NANOPROTECH Bicycle s ďalšími dvoma spreji a získajte poštovné zadarmo!

Technické vlastnosti:

Má perfektné mazacie a antikorózne vlastnosti
Minimalizuje lepenie nečistôt
Odolá teplotám od -80 ° C do +160 ° C
Pôsobí po dobu až 1 roka
Spotreba: cca 50 ml na 1 m 2
Obsah: 150 ml
Kde sprej použiť:

Reťaze, rozety, prevody
Bovdeny, lanká
Gumové tesnenia
Skrutky, matky
Čapy a puzdrá

Ako sprej použiť:

Aplikáciu spreja vykonávajte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami.

Pred nanesením sprej starostlivo pretrepte.
Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20-30 cm) alebo sprej použite priamo na ošetrované miesto (zatuhnuté skrutky a pod.)
Počkajte 10-15 minút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite.
Zloženie

Výrobok Nanoprotech obsahuje vysoko čisté minerálne oleje, antikorózne prísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, naftenové uhľovodíky, propán-bután a tajnú receptúru NANOPROTECH. Vyrobené v EU