Sprej izolačný a mazací 150ml Auto Moto Electric (Nano-protech)

Dostupnosť:
Viac ako 5
Obj. čislo:
np_AME150
Výrobca:
Nano-protech
Cena bez DPH:
11,98 € bez DPH
Cena s DPH:
14,38 € s DPH
-+

Sprej izolačný a mazací 150ml Auto Moto Electric (Nano-protech)Nanoprotech Auto Moto

Vlhkosť a oxidácie sú pohroma pre každú elektrickú i elektronickú súčasť auta, motorky i štvorkolky. Problémy sa vzlínajúcej vodou do elektroinštalácie rieši obzvlášť terénne jazdci, ale nevyhnú sa ani bežným vodičom. Spreje NANOPROTECH Auto Moto Electric prichádzajú so spôsobom, ako sa s podobnými ťažkosťami účinne vysporiadať. Využívajú totiž nanočastice, vďaka ktorým dokážu zaizolovať vodiče, ochrániť elektroinštaláciu pred oxidáciou a prečistiť už zoxidovanú Autoelektronika.

Ako spreje NANOPROTECH fungujú

Naše spreje obsahujú nanočastice, ktoré sa po aplikácii zachytia na kovovom povrchu a vytvorí na ňom nepreniknuteľnú izolačnú bariéru. Tá vytesní vlhkosť a zabráni tak oxidácii. Navyše zaizoluje vodiče a zabráni tak prebíjaniu elektrického prúdu do okolitého vlhkého prostredia, čím zamedzí skratu. Nanočastice dokážu preniknúť už existujúce vrstvou korózie, zachytí sa priamo na kovový povrch a tým uľahčí jej odstránenie. Je vhodný pre všetky kovové povrchy a pre nízko aj vysoko napäťové kontakty do 10 kV. NANOPROTECH Auto Moto Electric je vytvorený tak, aby vydržal aj rýchle výkyvy teplôt, ku ktorým dochádza v priestore motora.Ako Vám môžu spreje NANOPROTECH Auto Moto Electric pomoct?


Prevencia poruch
Pre motoristov nie je prekvapivá informácia, že väčšina závad na aute či motorke je spôsobená oxidáciou elektroniky. Aplikujte sprej NANOPROTECH Auto Moto Electric na miesta ohrozené vlhkosťou. Po pätnástich minútach vytvorí sprej ochranný nanofilm, ktorý zabráni oxidácii elektroinštalácie a zamedzí tak početným problémom, ktoré by na technike inak vlhkosť spôsobila. Navyše tak predĺžite životnosť zariadenia.

Záchrana navlhnuté autoelektroniky
Nanočastice dokážu vytesniť vlhkosť aj zo zariadení, do ktorého natiekla voda. Pokiaľ nie je neošetrená autoelektronika vodou fatálne poškodená, NANOPROTECH Auto Moto Electric dokáže obnoviť jej funkciu. Zabráni tiež oxidácii, a tak ochráni zasiahnuté prístroja aj pred ďalšími negatívnymi následkami.

Chráni pred oxidáciou
Účinný roztok obsahuje nanočastice, ktoré prenikajú už existujúce vrstvou korózie a pôsobí priamo na povrchu kovu. Vrstvu oxidu je potom možné jednoducho odstrániť napríklad kefkou. Elektronika bude navyše ďalej chránená pred oxidáciou vďaka tenkému konzervované vodoodolnému nanofilmu.

Obnovuje kontakty
NANOPROTECH Auto Moto Electric tiež čistí oxidáciou zanesené kontakty a minimalizuje prechodový odpor. Môže tak rýchlo obnoviť funkciu elektroniky, ktorá bola koróziou narušená. Vyčistí bez problému konektory, kontakty na batériu, kontakty v poistkách a pod..

Chráni pred skratom

Nanočastice v roztoku tvorí dokonalý izolačný nanofilm, ktorý zabraňuje elektrickému prúdu, aby unikal z obvodu. V praxi to znamená, že ak natečie voda do ošetrené elektroinštalácie, nedôjde k skratu a k zničeniu zariadenia. To stačí následne nechať vysušiť, znovu preventívne ošetriť a bude fungovať ďalej ako predtým.

NANOPROTECH Auto Moto Electric používajú ako servisný technici, tak samotní motoristi. Výborné referencie získava predovšetkým od majiteľov offroadov a motokrosových motoriek. Pomáha ale likvidovať oxidácii a chrániť elektroniku pred vlhkosťou aj motoristom, ktorí extrémnej záťaži neholdujú.