Sprej GNP Automotive sada Glass+Mirrors (Nano-protech)

https://youtu.be/mDM2UUW5n3E

Dostupnosť:
Menej ako 5
Obj. čislo:
np_GNPglass+mirrors
Výrobca:
Nano-protech
Cena bez DPH:
8,58 € bez DPH
Cena s DPH:
10,30 € s DPH
-+

Sprej GNP Automotive sada Glass+Mirrors (Nano-protech)

https://youtu.be/mDM2UUW5n3E

GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive Počas niekoľkých sekúnd vyčistí špinavé a umazané autosklo. Pri stieranie nezanecháva šmuhy. Vďaka svojmu zloženiu prípravok vzlína pod vrstvu špiny a formuje na povrchu skla neviditeľnú ochrannú vrstvu. Ochrana odpudzuje vodu, poskytuje sklu dlhotrvajúci lesk a obmedzuje jeho špinenie. Znateľne urýchľuje a spríjemňuje ručné umývanie skiel. Prípravok chemicky nezapácha, naopak sme pre neho zvolili osviežujúcu vôňu. Pre maximálnu ošetrenie skiel zvonku doporučujeme po vyčistení prípravkom následne aplikovať dlhodobú ochranu Super Nano Antirain Balenie obsahuje:
750 ml prípravku v rozprašovači, Mikrovlákenné utierku na sklo, jednorazové rukaviceAké sú hlavné výhody balenia Glass & Mirrors Cleaner?
Odpudzuje vodu a nečistoty
Nejedná sa o obyčajný čistič na sklo. Prípravok funguje na báze nanotechnológie, ako ostatné produkty GNP. Vďaka tomu aj obyčajným vyčistením skla povrchu poskytnete dočasné hydrofóbne vlastnosti. Najlepší efekt dosiahnete v kombinácii s prípravkami Super Nano Antirain, kedy Glass & Mirrors Cleaner použijete pred prvým ošetrením skla, a zároveň jeho pomocou môžete efekt obnovovať a predlžovať!

Jednoduché použitie, rýchle výsledky
Balenie priamo obsahuje Mikrovlákenné utierku na sklo. Sada teda obsahuje presne to, čo potrebujete pre jednoduché a rýchle docielenie perfektnej čistoty a priezračnosti autoskiel. Opakované používanie navyše citeľne vylepšuje základnú ochrannú vrstvu, ktorú prípravok vytvára pri rozleštenie!

Šetrné zloženie - vhodné pre interiér
Vďaka svojmu zloženiu je prípravok vhodný pre čistenie autoskiel nielen z exteriéru, ale aj v interiéri. Čistič nenarušuje gumu, plasty, kožu, látky, ani iné materiály. Nemusíte sa teda báť, že jeho používaním vo vnútri vozidla hrozí poškodenie palubnej dosky, obloženie dverí, sedačiek, apod.

Ako Glass & Mirrors Cleaner používať?
Screen Shot 2017-11-20 at 15.25.43
môže byť aplikovaný priamo na ľahko až stredne znečistené sklo. Silné nánosy špiny / blata musí byť opláchnuté pred aplikáciou. Prípravok je možné použiť na čistenie okien zvonku, aj vo vnútri vozidla. Je šetrný ku všetkým povrchom; v prípade prípravku stečie z okna, nehrozí narušenie gumového tesnenia alebo povrchu palubnej dosky. Nanášajte zo vzdialenosti 10 - 15 cm.

Prečítajte si detailný článok o používaní lieku Glass & Mirrors Cleaner!

GLASS APLIKÁCIE

Nenechávajte prípravok zaschnúť na povrchu! Odporúčame používať liek, ak je teplota ošetrovaného povrchu aj okolitého prostredia v rozmedzí od 5 ° C do 35 ° C.

Doba použiteľnosti: 3 roky v prípade skladovania v originálnom balení v teplotnom rozmedzí od 5 ° C do 45 ° C.