Kamera IP otočná (SOLID)

Dostupnosť:
Menej ako 5
Obj. čislo:
so_1D72
Cena bez DPH:
45,20 € bez DPH
Cena s DPH:
54,24 € s DPH
-+

Kamera IP otočná (SOLID)

Skontrolujte svoj domov takmer odkiaľkoľvek pomocou kamery 1D72. Jednoducho vytiahnite telefón alebo tablet, abyste mali stále dohľad nad vašim domovom, kdekoľvek budete pripojení k internetu. Kamera je napájaná zdrojom a tak ponúka živý prenos 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Alebo dostávajte upozornenia na vaše mobilné zariadenie v momente, keď kamera zachytí pohyb a pozrite si video vo vysokom Full HD rozlíšení 1080p.

Informácie:
24/7 živý video prenos: táto IP kamera pracuje cez bezdrôtovú Wi-Fi sieť vášho domu, takže máte prístup k živým aj zaznamenaným záznamom priamo z mobilnej aplikácie Solight IP Cam na vašom mobilnom zariadení (telefón alebo tablet s iOS 7 alebo novším alebo Androidom 4 alebo neskoršie).

Jednoduché nastavenie: inštalácia je tak jednoduchá; kameru jednoducho zapojte do elektriny a nastavte pomocou aplikácie v telefóne. Kameru môžete jednoducho umiestniť na stôl alebo ju namontovať na stenu.

Upozornenie na telefóne: ak zapnete detekciu pohybu, kamera vám pri zaznamenaní pohybu, vďaka aplikácii Solight IP Cam, pošle upozornenie na vaše mobilné zariadenie.

Nočné videnie: kamera umožňuje nočné videnie vďaka 6 LED snímačom, ktoré vám sprostredkujú jasný obraz za šera alebo v tme (účinnosť až 8 metrov).

Zvuk: 2-pásmový záznam zvuku vám dovolí komunikovať s rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi.

Pozrite sa na väčší obrázok: široký záber 90 stupňov vám sprostredkuje široký obraz miestnosti, zatiaľ čo 2x optický zoom umožňuje priblížiť sa k dianiu v prípade potreby.

Otáčanie: vďaka motorizovanému podstavci môžete kamerou otáčať ako horizontálne, tak vertikálne. V Solight IP Cam aplikácii môžete otáčania ovládať gestami do strán, podľa toho kam chcete, aby kamera smerovala.

Krištáľovo čistý záznam: snímač CMOS fotoaparátu zaznamenáva krištáľovo čistej rozlíšenie Full HD 1080p, takže máte skvelý pohľad na to, čo sa deje vo vašom dome.

Vlastnosti:
pripojenie cez Wi-Fi
ovládnite cez aplikáciu - iOS/Android
detekcia pohybu
upozornenie na mobil
časové nastavenie záznamu
vertikálne/horizontálne otáčanie
nočné snímanie - 6 LED diód


Parametre:
max. veľkosť karty: 64 GB
rozlíšenie snímača: 2 Mpx
mikrofón/reproduktor: vstavaný
rozlíšenie: 1080p (1920x1080)/30 fps
video kompresia: H.264
pozorovací uhol: 90°
otáčanie: horizontálne 355°/vertikálne 30°
napájanie: 5V/1A (DC)
aplikácie v češtine a slovenčine